Belépés

Képzések, oktatások

 

A Baranya Megyei Repülőklub Vitorlázórepülő Szakosztálya 2020 -ben is folyamatosan indít kezdőoktatást. A vitorlázórepülés kezdőoktatásához a  hozzájárulási költsége 380.000 Ft. Ez tartalmazza az elméleti képzést és a gyakorlati repüléseket vontatásból, "B" vizsgáig, valamint az első évi klub-tagsági díjat.

Klubunk lehetőséget nyújt mindazok számára, akik a sportrepülést szeretnék hobbijuknak választani, vagy akár csak kipróbálni. Modern vitorlázórepülő gépparkunk alkalmas kiképzésre, kedvtelésből való repülésre, vagy akár versenyzésre is. Tapasztalt oktatóink segítségével megtanulhatod a vitorlázórepülés fortélyait, hogy utána egyedül, szabadon szállhass a természet erőit kihasználva.

Gépparkunk:

Vitorlázó repülőink:

2db IS28B2 „nagyvas”
1db Astir Cs 77
1db ASW 19
1db DG300
1db Cirrus VTC
1db Jantar 2B


Motoros vitorlázógépeink (MOVIT):

1db Falke
1db Grob (magántulajdon)


Motoros gépeink:

1db Morane Rally
1db Cessna 150 (magántulajdon)


Ha szeretnél Te is pilóta lenni, jelentkezz a pilotakepzes - kukac - aeroclubpecs.hu címen!

Joomla Templates by Joomla51.com